Natuurijsbaan gesloten

Komende week jarig

22 oktober
Martin Helmer, Stef van Vugt, Wim Boekholt
23 oktober
Jesse de Kinderen, Vivienne Zijlstra
24 oktober
Anton van Gaalen
25 oktober
Maarten de Kroon
28 oktober
Boeb Mabelis, Jane Rombouts, Karolien Kampstra
29 oktober
Ivana Derichs, Yvonne van Nuland

      Sponsoren 

 

U bent hier: Home › Activiteiten › Schaatsen › Uitslagen Clubkampioenschap schaatsen › Uitslagen CK2011

Wedstrijduitslagen Clubkampioenschappen 29-01-2011

 
 
Kunstijsbaan Breda
Clubkampioenschap SSVB - IJSCO
 
Datum: 29-01-2011 Klassement na 3 afstanden Afdruk: 30-01-2011 08:38

PUPILLEN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 300m   300m   100m       Totaal Achter
                             
1 27 Iris Blom DPB BR03078 40.83 (PB ) 40.60 (PB ) 15.22       96.650  
2 24 Amy ten Berge DPD BR03082 41.55 (PB ) 41.42 (PB ) 15.33       98.300 1.650
3 55 Kimberley Nifterik DPC BR03108 43.34 (PB ) 41.38 (PB ) 14.67 (PB )     99.390 2.740
4 51 Gaby Römgens DPC BR03071 43.09 (PB ) 42.96 (PB ) 15.58 (PB )     101.630 4.980
5 138 Annabel van Leeuwen DPD BR03107 43.90 (PB ) 44.48   15.73 (PB )     104.110 7.460
6 26 Annamarie Blom DPB BR03077 43.94   44.01   16.18       104.130 7.480
7 98 Marije Verschuren DPD BR03083 45.97 (PB ) 46.15   16.32 (PB )     108.440 11.790
8 137 Florine Hehewerth DPE BR03085 45.85 (PB ) 46.64   17.14 (PB )     109.630 12.980
9 130 Marieke Hutzezon DPC BR03110 48.18 (PB ) 47.84 (PB ) 15.98 (PB )     112.000 15.350
10 72 Anouk Vissers DPF BR03091 51.98 (PB ) 53.87   18.54 (PB )     124.390 27.740
11 136 Tineke Hehewerth DPF BR03105 1:04.41 (PB ) 1:04.82   28.39 (PB )     157.620 60.970
  60 Anne Peek DPE BR03109 NS (NS ) NS (NS ) NS (NS )        
                             
PUPILLEN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 300m   300m   100m       Totaal Achter
                             
1 53 Wietse Dijck HPC BR03057 38.04   38.12   14.86       91.020  
2 134 Thomas Mineur HPD BR03070 39.59   39.59   15.43       94.610 3.590
3 52 Sake Dijck HPA BR03056 43.80   44.79   15.77       104.360 13.340
4 41 Niels Kroon HPD ZZ17601 45.66 (PB ) 45.12 (PB ) 16.06 (PB )     106.840 15.820
5 88 Luuk Hoffmann HPC BR03086 45.77 (PB ) 46.07   16.22 (PB )     108.060 17.040
6 135 Christiaan Mineur HPF BR03079 47.02 (PB ) 47.48   16.38 (PB )     110.880 19.860
7 114 Sjoerd Karper HPE BR03106 47.16 (PB ) 47.13 (PB ) 17.36 (PB )     111.650 20.630
8 89 Daan Hoffmann HPE BR03087 45.93 (PB ) 47.43   21.47 (PB )     114.830 23.810
9 86 Koen de Waal HPB BR03111 48.73 (PB ) 48.94   17.20 (PB )     114.870 23.850
10 75 Raj van Wijnen HPD BR03075 48.79 (PB ) 49.55   16.67 (PB )     115.010 23.990
11 23 Luuk ten Berge HPF BR03101 53.00 (PB ) 58.63   18.65 (PB )     130.280 39.260
12 87 Tom van Hal HPC BR03104 55.67 (PB ) 56.21   20.04 (PB )     131.920 40.900
                             

 
 

 
 
 
Datum: 29-01-2011 Klassement na 2 afstanden Afdruk: 30-01-2011 08:33

JUNIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 28 Anouk de Jongh DB2 BR03096 1:01.16 (PB ) 1:01.56           122.720  
2 120 Yvonne Rijken DC1 BR03074 1:03.69 (PB ) 1:04.44           128.130 5.410
3 96 Tessie Koekkoek DC2 ZZ17613 1:07.69 (PB ) 1:08.79           136.480 13.760
4 83 Eva van Hooijdonk DC2 ZZ17611 1:10.08 (PB ) 1:08.71 (PB )         138.790 16.070
                             
JUNIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 67 Tom Rousseau HB1 ZZ17608 1:03.33 (PB ) 1:03.99           127.320  
2 74 Jeroen van der Vaart HC2 ZZ17609 1:05.02 (PB ) 1:02.69 (PB )         127.710 0.390
3 50 Niels Römgens HC2 BR03098 1:06.57 (PB ) 1:05.93 (PB )         132.500 5.180
                             
JUNIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 112 Kim de Vries DC1 BR03068 56.97   3:01.69 (PB )         117.533  
2 35 Amy Leenaars DC2 BR03048 57.84   3:01.01           118.176 0.643
                             
JUNIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 25 Glenn Minneboo HC1 BR03053 47.08 (PB ) 2:28.06           96.433  
2 39 Troy Figiel HB1 BR03051 47.42   2:30.40           97.553 1.120
3 59 Alexander Dank HB2 BR03076 48.73   2:27.13 (PB )         97.773 1.340
                             
SENIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 139 Carolien de Buck D40 ZZ17626 1:08.06 (PB ) 1:07.83 (PB )         135.890  
2 133 Angelique Karper D40 ZZ17623 1:16.77 (PB ) 1:14.99 (PB )         151.760 15.870
3 57 Noraly Janssens DSA ZZ17607 1:17.53 (PB ) 1:18.52           156.050 20.160
                             
SENIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 145 Jan Blom H40 ZZ17628 52.88 (PB ) 52.72 (PB )         105.600  
2 17 Gerard ten Berge HSB ZZ17600 54.67 (PB ) 55.69           110.360 4.760
3 42 Gerard Kroon H45 ZZ17602 58.98 (PB ) 57.54 (PB )         116.520 10.920
4 126 Marcel Dubois H60 BR03094 1:00.72   1:01.64           122.360 16.760
5 113 Teus Kortlever H45 ZZ17616 1:02.72 (PB ) 1:00.76 (PB )         123.480 17.880
6 129 Johan Hermus H50 ZZ17620 1:01.25 (PB ) 1:02.38           123.630 18.030
7 49 Ruud van Wijk H55 ZZ17605 1:05.28 (PB ) 1:02.02 (PB )         127.300 21.700
8 123 George van Heerde H50 ZZ17617 1:03.96 (PB ) 1:03.44 (PB )         127.400 21.800
9 143 Hans Vissers HSB ZZ17627 1:06.33 (PB ) 1:04.67 (PB )         131.000 25.400
10 131 Onno Schouten H45 ZZ17621 1:05.23 (PB ) 1:06.22           131.450 25.850
11 43 Sjaak Baelde H55 ZZ17603 1:11.30 (PB ) 1:08.30 (PB )         139.600 34.000
12 79 Christiaan Eveleens Maarse HN2 ZZ17610 1:13.37 (PB ) 1:16.26           149.630 44.030
                             
SENIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
  73 Martha van Gaalen DSA BR03009 53.20   NS (NS )         53.200  
  97 Tom Verschuren D45 ZZ17614 1:00.46 (PB ) NS (NS )         60.460  
                             
SENIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 45 Bastiaan Geurts HSA ZZ17604 42.74 (PB ) 2:17.51 (PB )         88.576  
2 32 Hans ten Velde H60 BR05148 56.67   2:55.06           115.023 26.447
3 68 Gerard Bastiaansen H45 BR03055 58.72   3:06.24 (PB )         120.800 32.224
4 141 Goof Huijben H70 BR03100 1:01.26   3:15.84 (PB )         126.540 37.964
  44 Gijsbert de Jongh H45 BR03095 51.78   DQ (DQ )         51.780  
                             


 


WIE IS ONLINEActieve bezoekers: 82, waarvan 0 geregistreerd en 82 gast(en).

Loginstatus

Laatste Nieuws

10-10-2017

Jos Zegers, kampioen bij de CMD-masters inline Skate competitie 2017

Lees meer...

01-10-2017

IJsbreker challenge

Lees meer...

18-09-2017

Uitslagen CK Skeeleren 2017

Ga naar pagina...

15-09-2017

Georganiseerd met de bus naar de Weissensee

Lees meer...

21-06-2016

Vertrouwenspersoon IJsco

Lees meer...



Ogenblik a.u.b. ...