Natuurijsbaan gesloten

Komende week jarig

25 november
Merel Beaart
28 november
Suzanne Ansems, willempie Verbraeken
29 november
Iris van der Vaart, Joost van Doorn
1 december
Edgar Dissel
2 december
Kira Raams, Ton Rottier

      Sponsoren 

 

U bent hier: Home › Activiteiten › Schaatsen › Uitslagen Clubkampioenschap schaatsen › Uitslagen CK2011

Wedstrijduitslagen Clubkampioenschappen 29-01-2011

 
 
Kunstijsbaan Breda
Clubkampioenschap SSVB - IJSCO
 
Datum: 29-01-2011 Klassement na 3 afstanden Afdruk: 30-01-2011 08:38

PUPILLEN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 300m   300m   100m       Totaal Achter
                             
1 27 Iris Blom DPB BR03078 40.83 (PB ) 40.60 (PB ) 15.22       96.650  
2 24 Amy ten Berge DPD BR03082 41.55 (PB ) 41.42 (PB ) 15.33       98.300 1.650
3 55 Kimberley Nifterik DPC BR03108 43.34 (PB ) 41.38 (PB ) 14.67 (PB )     99.390 2.740
4 51 Gaby Römgens DPC BR03071 43.09 (PB ) 42.96 (PB ) 15.58 (PB )     101.630 4.980
5 138 Annabel van Leeuwen DPD BR03107 43.90 (PB ) 44.48   15.73 (PB )     104.110 7.460
6 26 Annamarie Blom DPB BR03077 43.94   44.01   16.18       104.130 7.480
7 98 Marije Verschuren DPD BR03083 45.97 (PB ) 46.15   16.32 (PB )     108.440 11.790
8 137 Florine Hehewerth DPE BR03085 45.85 (PB ) 46.64   17.14 (PB )     109.630 12.980
9 130 Marieke Hutzezon DPC BR03110 48.18 (PB ) 47.84 (PB ) 15.98 (PB )     112.000 15.350
10 72 Anouk Vissers DPF BR03091 51.98 (PB ) 53.87   18.54 (PB )     124.390 27.740
11 136 Tineke Hehewerth DPF BR03105 1:04.41 (PB ) 1:04.82   28.39 (PB )     157.620 60.970
  60 Anne Peek DPE BR03109 NS (NS ) NS (NS ) NS (NS )        
                             
PUPILLEN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 300m   300m   100m       Totaal Achter
                             
1 53 Wietse Dijck HPC BR03057 38.04   38.12   14.86       91.020  
2 134 Thomas Mineur HPD BR03070 39.59   39.59   15.43       94.610 3.590
3 52 Sake Dijck HPA BR03056 43.80   44.79   15.77       104.360 13.340
4 41 Niels Kroon HPD ZZ17601 45.66 (PB ) 45.12 (PB ) 16.06 (PB )     106.840 15.820
5 88 Luuk Hoffmann HPC BR03086 45.77 (PB ) 46.07   16.22 (PB )     108.060 17.040
6 135 Christiaan Mineur HPF BR03079 47.02 (PB ) 47.48   16.38 (PB )     110.880 19.860
7 114 Sjoerd Karper HPE BR03106 47.16 (PB ) 47.13 (PB ) 17.36 (PB )     111.650 20.630
8 89 Daan Hoffmann HPE BR03087 45.93 (PB ) 47.43   21.47 (PB )     114.830 23.810
9 86 Koen de Waal HPB BR03111 48.73 (PB ) 48.94   17.20 (PB )     114.870 23.850
10 75 Raj van Wijnen HPD BR03075 48.79 (PB ) 49.55   16.67 (PB )     115.010 23.990
11 23 Luuk ten Berge HPF BR03101 53.00 (PB ) 58.63   18.65 (PB )     130.280 39.260
12 87 Tom van Hal HPC BR03104 55.67 (PB ) 56.21   20.04 (PB )     131.920 40.900
                             

 
 

 
 
 
Datum: 29-01-2011 Klassement na 2 afstanden Afdruk: 30-01-2011 08:33

JUNIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 28 Anouk de Jongh DB2 BR03096 1:01.16 (PB ) 1:01.56           122.720  
2 120 Yvonne Rijken DC1 BR03074 1:03.69 (PB ) 1:04.44           128.130 5.410
3 96 Tessie Koekkoek DC2 ZZ17613 1:07.69 (PB ) 1:08.79           136.480 13.760
4 83 Eva van Hooijdonk DC2 ZZ17611 1:10.08 (PB ) 1:08.71 (PB )         138.790 16.070
                             
JUNIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 67 Tom Rousseau HB1 ZZ17608 1:03.33 (PB ) 1:03.99           127.320  
2 74 Jeroen van der Vaart HC2 ZZ17609 1:05.02 (PB ) 1:02.69 (PB )         127.710 0.390
3 50 Niels Römgens HC2 BR03098 1:06.57 (PB ) 1:05.93 (PB )         132.500 5.180
                             
JUNIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 112 Kim de Vries DC1 BR03068 56.97   3:01.69 (PB )         117.533  
2 35 Amy Leenaars DC2 BR03048 57.84   3:01.01           118.176 0.643
                             
JUNIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 25 Glenn Minneboo HC1 BR03053 47.08 (PB ) 2:28.06           96.433  
2 39 Troy Figiel HB1 BR03051 47.42   2:30.40           97.553 1.120
3 59 Alexander Dank HB2 BR03076 48.73   2:27.13 (PB )         97.773 1.340
                             
SENIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 139 Carolien de Buck D40 ZZ17626 1:08.06 (PB ) 1:07.83 (PB )         135.890  
2 133 Angelique Karper D40 ZZ17623 1:16.77 (PB ) 1:14.99 (PB )         151.760 15.870
3 57 Noraly Janssens DSA ZZ17607 1:17.53 (PB ) 1:18.52           156.050 20.160
                             
SENIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   500m           Totaal Achter
                             
1 145 Jan Blom H40 ZZ17628 52.88 (PB ) 52.72 (PB )         105.600  
2 17 Gerard ten Berge HSB ZZ17600 54.67 (PB ) 55.69           110.360 4.760
3 42 Gerard Kroon H45 ZZ17602 58.98 (PB ) 57.54 (PB )         116.520 10.920
4 126 Marcel Dubois H60 BR03094 1:00.72   1:01.64           122.360 16.760
5 113 Teus Kortlever H45 ZZ17616 1:02.72 (PB ) 1:00.76 (PB )         123.480 17.880
6 129 Johan Hermus H50 ZZ17620 1:01.25 (PB ) 1:02.38           123.630 18.030
7 49 Ruud van Wijk H55 ZZ17605 1:05.28 (PB ) 1:02.02 (PB )         127.300 21.700
8 123 George van Heerde H50 ZZ17617 1:03.96 (PB ) 1:03.44 (PB )         127.400 21.800
9 143 Hans Vissers HSB ZZ17627 1:06.33 (PB ) 1:04.67 (PB )         131.000 25.400
10 131 Onno Schouten H45 ZZ17621 1:05.23 (PB ) 1:06.22           131.450 25.850
11 43 Sjaak Baelde H55 ZZ17603 1:11.30 (PB ) 1:08.30 (PB )         139.600 34.000
12 79 Christiaan Eveleens Maarse HN2 ZZ17610 1:13.37 (PB ) 1:16.26           149.630 44.030
                             
SENIOREN - Dames  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
  73 Martha van Gaalen DSA BR03009 53.20   NS (NS )         53.200  
  97 Tom Verschuren D45 ZZ17614 1:00.46 (PB ) NS (NS )         60.460  
                             
SENIOREN - Heren  

Nr Dln Deelnemer Cat Wed.Nr. 500m   1500m           Totaal Achter
                             
1 45 Bastiaan Geurts HSA ZZ17604 42.74 (PB ) 2:17.51 (PB )         88.576  
2 32 Hans ten Velde H60 BR05148 56.67   2:55.06           115.023 26.447
3 68 Gerard Bastiaansen H45 BR03055 58.72   3:06.24 (PB )         120.800 32.224
4 141 Goof Huijben H70 BR03100 1:01.26   3:15.84 (PB )         126.540 37.964
  44 Gijsbert de Jongh H45 BR03095 51.78   DQ (DQ )         51.780  
                             


 


WIE IS ONLINEActieve bezoekers: 87, waarvan 0 geregistreerd en 87 gast(en).

Loginstatus

Laatste Nieuws

17-11-2017

Overzicht van PR's weer beschikbaar

Ga naar pagina...

10-10-2017

Jos Zegers, kampioen bij de CMD-masters inline Skate competitie 2017

Lees meer...

01-10-2017

IJsbreker challenge

Lees meer...

18-09-2017

Uitslagen CK Skeeleren 2017

Ga naar pagina...

15-09-2017

Georganiseerd met de bus naar de Weissensee

Lees meer...



Ogenblik a.u.b. ...