SKEELERBAAN OPENWEL LES

 

Komende week jarig

21 april
Frank van Geersaem, Leoni van Stevens
22 april
Anne Versluis, Frank Rousseau, Johan Panneman
23 april
Harold Celi
24 april
Anke Bogmans, Merel van Heezik, Mijntje Arts, Susan van Teeffelen
25 april
Matty van Geel
26 april
Ruud Bink
27 april
Frans J Groeneveld, Geert Verhagen, Gijs Hilhorst, Marius van der Beek

      Sponsoren 

 

U bent hier: Home › Activiteiten › Schaatsen › Uitslagen Clubkampioenschap schaatsen › Uitslagen CK2018

Uitslag Clubkampioenschappen

Op 4 februari 2018 zijn de clubkampioenschappen weer verreden, hieronder de uitslag:

Dames Pupillen E/F Klasse 100m 300m 300m Punten
1 Tess Naaijen DPE 17.86 55.23 55.98 274,650
2 Merel Schepman DPF 20.70 1:00.30 1:03.31 309,517
3 Lieke Schepman DPE 27.11 1:05.39 1:07.57 357,150

 

Heren Pupillen E/F Klasse 100m 300m 300m Punten
1 Luuk Spruit HPE 20.51 1:01.60 59.01 303,567
2 Divano ten Oever HPF 23.61 1:13.09 1:14.26 363,634
3 Mario Zwaans HPE DQ 1:00.28 1:12.66 221,157

 

Dames Pupillen C/D Klasse 100m 300m 300m Punten
1 Iris van der Vaart DPD 16.06 47.81 47.78 239,616
2 Cleo Langer DPC 18.11 50.81 51.59 261,216
3 Rosa van Beek DPD 23.39 48.82 46.87 276,434
4 Jitske Schepman DPD 32.71 54.35 53.41 343,150

 

Heren Pupillen C/D Klasse 100m 300m 300m Punten
1 Rick Brandhorst HPC 13.33 35.14 35.56 184,484
2 Tobi Raams HPC 15.62 43.94 45.11 226,516
3 Ko Helmink HPC 16.44 51.22 48.84 248,967
4 Toon Stinesen HPC 17.90 53.00 53.38 266,800

 

Dames Pupillen A/B Klasse 100m 300m 300m Punten  
1 Kira Raams DPB 13.28 33.66 33.92 179,033
2 Evi Brandhorst DPA 13.53 33.96 33.48 180,050
3 Sara van Leeuwen DPB 13.29 34.80 35.12 182,983
4 Luna Jacques DPA 14.29 37.13 36.84 194,733
5 Guusje Dickhout DPA 14.41 40.14 39.94 205,517
6 Guusje Karper DPB 14.98 41.38 41.60 213,200
7 Yente Ketz DPA 15.56 40.57 40.82 213,450

 

Heren Pupillen A/B Klasse 100m 300m 300m Punten
1 Tijs de Jong HPB 15.27 40.00 40.92 211,217

 

Dames Junioren C1/C2/B1 Klasse 500m 500m 1500m Punten
1 Anouk Vissers DC1 51.33 2:46.71 106,900
2 Nika Raams DC1 1:00.25 59.12 119,370

 

Heren Junioren C1/C2/B1 Klasse 500m 500m 1500m Punten
1 Luuk ten Berge HC2 46.32 2:33.93 97,630
2 Bram ten Berge HPB 50.71 2:47.42 106,517
3 Daan Hoffmann HB1 51.99 2:56.95 110,973
4 Stijn van Leeuwen HC1 1:08.87 1:10.64 139,510

 

Dames Junioren B2/A1/A2 Klasse 500m 500m 1500m Punten
1 Amy ten Berge DB2 49.11 2:37.72 101,683
2 Annabel van Leeuwen DB2 54.40 2:59.90 114,367

 

Heren Junioren B2/A1/A2 Klasse 500m 500m 1500m Punten
1 Luuk Hoffmann HA1 48.33 2:38.55 101,180
2 Jesse de Kinderen HA1 55.41 2:50.76 112,330
3 Bart van der Lugt HA1 1:07.15 1:07.80 134,950
4 Ruben van der Lugt HA1 1:16.27 1:12.56 148,830

 

Heren Senioren Klasse 500m 500m 1500m Punten  
1 Tom Rousseau HN4 49.10 2:39.64 102,313
2 Gerard ten Berge H45 51.35 2:50.88 108,310
3 Hans de Jong H50 54.34 2:54.69 112,570
4 Anton van Gaalen H60 54.48 3:00.61 114,683
5 Rogier Spruit H40 59.63 57.99 117,620
6 Arjen Naaijen H50 57.75 3:11.57 121,607
7 René Suijkerbuijk H50 1:08.27 1:09.86 138,130
8 Daniel van Leeuwen H45 1:18.54 1:16.18 154,720


WIE IS ONLINEActieve bezoekers: 36, waarvan 0 geregistreerd en 36 gast(en).

Loginstatus

Laatste Nieuws

06-04-2018

Uitslag clubkampioenschappen

Ga naar pagina...

04-04-2018

Skeelertoertocht 75 km vanuit de Lier naar HvH

Lees meer...



Ogenblik a.u.b. ...