Natuurijsbaan gesloten

Komende week jarig

22 oktober
Martin Helmer, Stef van Vugt, Wim Boekholt
23 oktober
Jesse de Kinderen, Vivienne Zijlstra
24 oktober
Anton van Gaalen
25 oktober
Maarten de Kroon
28 oktober
Boeb Mabelis, Jane Rombouts, Karolien Kampstra
29 oktober
Ivana Derichs, Yvonne van Nuland

      Sponsoren 

 

U bent hier: Home › Activiteiten › Inline-Skaten › Uitslagen Clubkampioenschappen

Uitslagen CK Skeeleren 2017

Hieronder kun je de uitslagen van de clubkampioenschappen vinden.

Het puntentotaal is berekend door de tijden van de eerste 2 gereden afstanden om te rekenen naar seconden en bij elkaar op te tellen. Dit subtotaal is daarna vermenigvuldigd met 500 en gedeeld door de som van de 2 afstanden. Hierdoor kun je de puntentotalen van de pupillen, cadetten, junioren en senioren met elkaar vergelijken.

Afstand
Categorie Naam 100 m 300 m 100m Slalom Punten Plaats
Pupillen 3 Heren Luuk Spruit 00:23.9 01:21.9 00:41.1 132.250 1
 
Dames Karina van Doorn 00:28.5 01:23.0 00:41.3 139.388 1
Afstand
Categorie Naam 100 m 500 m 100m Slalom Punten Plaats
Pupillen 2 Heren Bram ten Berge 00:13.5 01:02.5 00:18.5 63.333 1
Raf 00:16.4 01:33.6 00:22.3 91.692 2
 
Dames Sara van Leeuwen 00:14.7 01:12.1 00:18.5 72.333 1
Iris van der Vaart 00:17.9 01:40.3 00:29.5 98.542 2
Afstand
Categorie Naam 100 m 500 m 100m Slalom Punten Plaats
Pupillen 1 Dames Luna Jaques 00:14.5 01:06.6 00:20.5 67.583 1
Britt Naber 00:15.5 01:17.7 00:21.9 77.667 2
Afstand
Categorie Naam 300 m 1280 m Punten Plaats
Cadetten Dames Anouk Vissers 00:35.7 02:33.9   60.000 1
Afstand
Categorie Naam 300 m 1280 m Punten Plaats
Junioren B Dames Amy ten Berge 00:35.4 02:32.9   59.589 1
Annabel van Leeuwen 00:38.4 02:58.5   68.639 2
Afstand
Categorie Naam 300 m 1280 m Punten Plaats
Junioren A Heren Werner Akkermans 00:35.2 02:31.7   59.146 1
Jesse de Kinderen 00:37.2 02:42.3   63.133 2
Afstand
Categorie Naam 300 m 1280 m Punten Plaats
Senioren Heren Anton van Leest 00:35.8 02:34.0   60.063 1
Gerard ten Berge 00:35.9 02:34.9   60.380 2
Jac Meeren 00:36.5 02:35.3   60.696 3
Arno Diender 00:40.3 02:58.5   69.241 4
Rogier Spruit 00:38.7 03:19.8   75.475 5
 
Dames Yvonne Verzijden 00:46.5 03:12.7   75.696 1
Elaine Spruit 01:03.4 04:46.6   110.759 2

Daarnaast is ook nog de estafette verreden. Vier teams van 5 personen hebben individueel 2 rondes gereden en het eindklassement is hieronder afgebeeld;

PLAATS TEAM 3 TIJD
1 Rogier Spruit 14:55
Anton van Leest
Amy ten Berge
Britt Naber
Niels Kroon
PLAATS TEAM 2 TIJD
2 Jac Meeren 16:10
Jesse de Kinderen
Annabel van Leeuwen
Iris van der Vaart
Yvonne Verzijden
PLAATS TEAM 4 TIJD
3 Arno Diender 17:33
Werner Akkermans
Bram ter Berge
Sara van Leeuwen
Karina van der Doorn
PLAATS TEAM 1 TIJD
4 Gerard ten Berge 18:36
Anouk Vissers
Raf
Luna Jaques
Luuk Spruit


WIE IS ONLINEActieve bezoekers: 40, waarvan 0 geregistreerd en 40 gast(en).

Loginstatus

Laatste Nieuws

10-10-2017

Jos Zegers, kampioen bij de CMD-masters inline Skate competitie 2017

Lees meer...

01-10-2017

IJsbreker challenge

Lees meer...

18-09-2017

Uitslagen CK Skeeleren 2017

Ga naar pagina...

15-09-2017

Georganiseerd met de bus naar de Weissensee

Lees meer...

21-06-2016

Vertrouwenspersoon IJsco

Lees meer...



Ogenblik a.u.b. ...